BREMYS logo
Webové stránky Jazykovka 4U
 

Webové stránky

Jazykovka 4U

Bez znalosti cizího jazyka se dneska neobejdete. Pokud si chcete zlepšit jazyk a jste z Přerova, určitě vyzkoušejte jazykovou školu Jazykovka 4U, pro kterou jsme vyrobili nové webovky. Zvolili jsme neformální projev, který nejlépe charakterizuje náladu v hodinách.

Rozsah práce: tvorba webových stránek, copywriting, SEO, marketing

Názor klientaNež jsem si nechala udělat webové stránky od společnosti BREMYS, považovala jsem všechny firemní stránky za informativní a nudné vizitky. Díky BREMYSu mám moderní stránky, které nepostrádají nejen nezbytné informace, ale i notnou dávku vtipu. To naštěstí mojí konkurenci chybí.  Zobrazit

 

Webové stránky: Zdravá fasáda

Stejně jako webové stránky, také fasády domů po čase ztratí svůj lesk. Ovšem pan Adámek ji dokáže vrátit zpět. Zabývá se totiž čištěním fasád domů od plísní a využívá k tomu horolezeckou techniku. Jedná se o práci ve výškách a při focení fotek jsme si pěkně zařádili na hydraulické plošině.

Rozsah práce: tvorba webových stránek, copywriting, fotografie

Zobrazit

Webové stránky Zdravá fasáda
Webové stránky Indicashop
 

Webové stránky: Indicashop

Rádi nosíme trička SURE, které nakupujeme v našem oblíbeném obchodě Indica Shop v Praze. A protože nám přišlo škoda, aby takový stylový obchod neměl své stránky, udělali jsme jim je.

Rozsah práce: webdesign, copywriting, fotografie

Zobrazit

 

Internetový obchod: SOKO

Pro největšího dodavatele náhradních dílů na zemědělské stroje v ČR jsme vytvořili internetový obchod. Při návrhu byl kladen důraz na jednoduchost a přehlednost. Obchod má aktivní rozhraní na účetní systém a skladové zásoby. Během krátké doby se podařilo uskutečnit přes 100 objednávek z čehož máme velkou radost a klient ještě větší ;-)

Rozsah práce: tvorba webových stránek, kódování, django

Zobrazit

Internetový obchod SOKO
Webové stránky Fyziomami
 

Webové stránky: Fyziomami

Aby kovářova kobyla nechodila bosa, vytvořili jsme pro kolegovu manželku webové stránky zaměřené na cvičení maminek po porodu. Stránky obsahují také funkci blogu, díky které lze snadno zveřejňovat články, ke kterým mohou čtenářky psát komentáře.

Rozsah práce: webdesign, tvorba webových stránek, copywriting, fotografie, mobilní verze, návrh vizitek, SEO, django, tiskoviny

Názor klientaProblematice webových stránek se vůbec neorientuji. Na začátku naší spolupráce jsem neměla žádnou představu o tom, jak by měly stránky vypadat. Kluci z BREMYSu mě ale dokonale odhadli a navrhli design, ze kterého jsem byla nadšená. Kromě webových stránek mi navrhli logo, vizitky, vytvořili propagační leták, udělali fotografie, zkrátka celý Brand.  Zobrazit

 

Internetový obchod: Redesign Pethardware

Po dvou letech jsme ušili internetovému obchodu pethardware.com nový kabátek. Při návrhu grafiky jsme vycházeli z nového firemního stylu. Nově je možné stránky pohodlně prohlížet také z mobilních zařízení. Zareagovali jsme tak na stále vzrůstající procento návštěv z tabletů a chytrých telefonů.

Rozsah práce: webdesign, copywriting, mobilní verze, SEO

Zobrazit

Internetový obchod Redesign Pethardware
Webová aplikace Childbook
 

Webová aplikace: Childbook

Kolega Pepa Nakládal přišel v roce 2010 s nápadem vytvořit službu pro rodiče s dětmi, která by jim umožňovala zapisovat důležité okamžiky z dětství jejich dětí. Z nápadu vzešla analýza a po více jak roce vývoje se můžeme pochlubit veřejnou beta verzí.

Rozsah práce: tvorba webových stránek

Názor klientaNázory na službu Childbook můžete sledovat na www.facebook.com/childbook.me  Zobrazit

 

Webové stránky: ENVIA system

Stavební firma ENVIA system z Kroměříže nám prováděla revitalizaci domu. Slovo dalo slovo a zanedlouho jsme zase my makali pro firmu ENVIA na tvorbě nových webovek. Dali jsme si záležet na optimalizaci pro vyhledávače. Zanedlouho budou stránky útočit na nejvyšší pozice ve výsledcích vyhledávání.

Rozsah práce: tvorba webových stránek, copywriting, fotografie, SEO

Zobrazit

Webové stránky ENVIA system
Webové stránky Pomocník Praha
 

Webové stránky: Pomocník Praha

Pan Sklenář si přál vytvořit webové stránky, které mu pomohou v propagaci jeho služeb na internetu. Podařilo se nám vytvořit přehledné stránky, které kromě informací o nabízených službách obsahují také objednávkový formulář. Návštěvník si tak může pohodlně objednat služby pana Sklenáře rovnou z jeho webových stránek.

Rozsah práce: tvorba webových stránek, copywriting, návrh vizitek

Názor klientaKontakt na kluky z BREMYSu jsem dostal od svého syna, který je již léta jejich zákazníkem. Protože jsem byl na trhu nový, potřeboval jsem vytvořit stránky, které by mi pomohly získat klienty. Z výsledku mám opravdu radost. Už po několika týdnech se začali ozývat první zájemci o mé služby.  Zobrazit